Skorpion

Miłość

Twoje intymne relacje między lutym a majem przyniosą Ci niezapomniane chwile. Jeśli jesteś osobą samotną, możesz spotkać kogoś na wiosnę i rozpocząć długi związek miłosny.

Jeśli jednak pozwolisz, aby Twoje uczucia namiętności doprowadziły do nadmiernej zaborczości, będziesz mieć problemy. Zaufaj swojej intuicji, by odzyskać równowagę w swoim związku.  Stanie się coś intensywnie prywatnego i osobistego w Twoim życiu miłosnym w ostatnim kwartale 2017 roku.


Życie

W trakcie 2017 roku możesz cierpieć z powodu pewnych napięć w domu, wynikających z różnicy zdań w kwestiach ekonomicznych, ale będą krótkie i zdołasz je pokonać. Pomysły, aby poprawić Twój poziom życia powinny mieć miejsce na wiosnę i być zrealizowane w lecie. Odpowiedzialność rodzinna, która nie powinna być obciążeniem wyłącznie dla Ciebie, będzie częściowo rozwiązana jesienią, a to doda Ci nowej nadziei na przyszłość. Pod koniec roku Twoje życie rodzinne będzie w pełni ciekawe i szczęśliwe.


Pieniądze

W tym roku będziesz musiał(a) pracować ciężej, aby osiągnąć swoje cele finansowe. Staranie, aby zarządzać swoimi pieniędzmi będzie pozytywne dla Twojego długoterminowego bezpieczeństwa finansowego. Będziesz mieć pełną świadomość znaczenia zachowania ostrożności i obniżenia kosztów w pierwszej połowie roku. Możliwe, że inni nie zgodzą się z Tobą, ale musisz być wytrwała(y) i zachować stanowczość. Dobre wieści w październiku będą początkiem poprawy Twoich finansów.

Skorpion