Bliźnięta

Miłość

Zgodnie z przewidywaniami Twojego horoskopu, będziesz bardzo zajęta(y) w 2017 roku, ale zawsze będziesz mieć czas na miłość. Twoja szczera i otwarta postawa wobec miłości będzie orzeźwieniem i będziesz cieszyć się próbując odkryć najbardziej intymne myśli Twojego(j) partnera(ki). Bez względu na to czy masz lub nie masz partnera(ki), w pierwszej połowie roku przeżyjesz bardzo szczęśliwie romantyczne chwile. Październik i listopad również będą miesiącami pełnymi namiętności.


Życie

W ciągu pierwszych sześciu miesięcy roku, sprawy rodzinne pójdą gładko. To będzie ważny krok naprzód w Twoim zawodzie na wiosnę, bo skorzysta z tego cała Twoja rodzina. W maju seria nieoczekiwanych wydarzeń sprawi, że poznasz prawdziwą wartość przyjaźni.


Pieniądze

Będziesz mieć jakieś problemy związane z pracą na początku 2017, ale stopniowo wyjdziesz na swoje prawie we wszystkim. Do lipca będziesz mieć praktyczny stosunek do swoich finansów. Musisz zachować pewną ostrożność przed ewentualnymi operacjami spekulacyjnymi w jesieni i zimie i unikać ryzyka z pieniędzmi, które może niespodziewanie się pojawić.

Bliźnięta